You are here
Home > Güzellik > Microblading Kaş Tasarımı Nedir?

Microblading Kaş Tasarımı Nedir?

Microblading Kaş Tasarımı Nedir?

Kadınların kendileri ile alakalı olarak şikayetçi oldukları konulardan biri de kaş yapısıdır. Kimi kadınlar kaşlarının seyrek olduğundan, kimileri ince ve açık renkli olduğundan, kimileri ise düzgün olmayan kaş şeklinden muzdariptir. Bu gibi durumlarda kadınların kendilerini daha iyi hissetmesi için hizmet veren İstanbul kaş tasarım Merkezleri, kıl tekniği gibi farklı uygulamalar gerçekleştirerek, diledikleri bir kaş yapısına sahip olmalarını sağlamaktadır.

Microblading Kaş Tasarımı Nedir?

Öncelikle Microblading Kaş Tasarım, ince ve seyrek olan kaşlarda boşlukları doldurabilmek ve daha dolgun kaş görüntüsü elde edebilmek amacıyla, kalıcı makyaj boyaları kullanılarak uygulanan bir işlemdir. Bu işlemde kaş kılları ile aynı renk ve yönde kıl çizgileri oluşturularak doğal bir kaş görüntüsü elde edilebilmektedir.

Microblading Kaş Tasarımı Neden Gereklidir?

Kıl tekniği kaş olarak da bilinen microblading kaş tasarımı, her kadın için gerekli olan bir işlem değildir. Ancak kaşları dökülen, oldukça seyrek bir kaş yapısına sahip olan ve hem ince, hem de açık renkli olan kaşlarda gerekli olan bir işlemdir.

Bu gibi kaş yapısına sahip olan ve kaşlarının daha dolgun görünmesini isteyenler, PhiBrows Funda Barlık ile iletişime geçerek randevu alabilirler.

Bir cevap yazın

Top